ساختمان مرکز جراحی های محدود ایرانمهر

درباره مرکز جراحی های محدود ایرانمهر

ایرانمهر با اهداف مختلفی چون کاهش زمان بستری بیماران، کاهش هزینه های درمان، کاستن از اضطراب جراحی، کاستن از احتمال بروز عفونت های بیمارستانی و در نهایت تسهیل امور درمان و برداشتن بار از دوش بیمارستان های بزرگ در سال 1385 در اراک تاسیس شد.

تاسیس این مجموعه در راستای سیاست گذاری های درمانی کشور و برای “اولین بار در استان مرکزی” توسط دکتر هاشم افتخاری، فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی، انجام پذیرفت.

از ابتدای تاسیس این مجموعه تا کنون، ایرانمهر همواره محل اصلی حضور جراحان فوق تخصص پلاستیک و ترمیمی در استان مرکزی بوده است .

ایرانمهر با حضور اساتید با تجربه و چیره­ دست در زمینه های جراحی پلاستیک ، جراحی گوش و حلق و بینی، جراحی فک و صورت، جراحی عروق، جراحی اعصاب، جراحی چشم، جراحی ارتوپدی، جراحی زنان و جراحی عمومی تا به امروز پیشرو در ارائه خدمات جراحی در استان مرکزی و میزبان هزاران جراحی موفق بوده است.

دلایل انتخاب ایرانمهر

ایرانمهر افتخار همکاری با برجسته ترین و مجرب ترین متخصصین بیهوشی در سطح استان مرکزی را از ابتدای فعالیت خود تا کنون داشته است.

ایرانمهر افتخار همکاری با مجرب ترین و متعهد ترین پرستاران و متخصصین اتاق عمل را از ابتدای فعالیت خود تا کنون داشته است.

استفاده از به روز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات شامل لیزر های جراحی، دستگاه لیپوماتیک انحصاری در استان مرکزی ، دستگاه فیکو، دستگاه C-Arm، پمپ های اتوماتیک تزریق دارو و مانیتور های علائم حیاتی پیشرفته

ایرانمهر تا حد امکان از لوازم مصرفی و داروهای اروپایی و امریکایی استفاده میکند. این اقلام شامل داروهای بیهوشی، لوازم جراحی مانند نخ بخیه، کاست های جراحی چشم و غیره می باشد.

ایرانمهر علاوه بر برخورداری از دو دستگاه اتوکلاو در قسمت CSR از یک دستگاه اتوکلاو پیشرفته در تالار عمل استفاده می کند. همچنین، ایرانمهر با همکاری بیمارستان های اصلی شهر اراک از امکانات استریل سازی این مراکز نیز بهره می برد.

امکان ارائه خدمات پرستاری در اتاق های یک تخته، دو تخته، سه تخته و چهارتخته افزون بر امکان ارائه خدمات درمانی و پرستاری در اتاق های یک تخته اختصاصی در ایرانمهر فراهم است.

اتاق بخش بستری مرکز جراحی های محدود ایرانمهر اراک